Vynikající svítilna Fenix PD35 vybízí k všestrannému využití

Fenix PD35

Praha, 12. srpna 2014 ‒ Druhá generace bestselleru Fenix PD35 udiví při svých malých rozměrech výkonem 960 lumenů všechny profesionály z řad ozbrojených složek a záchranářů, a s obdobným potenciálem míří mezi příznivce outdoorových aktivit a turistiky. Parametry předurčují PD35 k úspěchu u všech, kteří od kapesní svítilny požadují velmi vysoký světelný výkon.

Model PD35 patří od svého uvedení na trh mezi nejúspěšnější výrobky značky Fenix. Není divu: malá svítilna pohotovostních rozměrů poskytuje ohromující výkon, výborné dílenské zpracování z kvalitních materiálů navíc zaručuje její mnoholetou funkčnost. Kromě obchodního úspěchu sklízí svítilna PD35 úspěch i mezi nezávislými recenzenty a hodnotiteli, v loňském roce například získala cenu „Best Outdoor/Camping Product – Best In Show“ oborové organizace AFTA (Australian Fishing Trade Association).

Její nová verze, uváděná s podtitulem „2014 Edition“, nabízí ještě znatelně vyšší výkon oproti už tak výkonné první generaci PD35 – pouhých čtrnáct centimetrů dlouhá svítilna nyní v režimu BURST disponuje maximálním světelným tokem 960 lumenů a úctyhodným dosvitem 208 metrů . Podivuhodného světelného výkonu bylo dosaženo díky použití nejnovější LED diody Cree XM-L2 U2 a posílením elektroniky svítilny. Šest různých režimů svícení umožňuje volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží (až 150 hodin), nechybí ani možnost stroboskopických záblesků pro krizové situace. Svítilna je napájena digitálně regulovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Napájení svítilny obstarávají buď dvě CR123A baterie nebo jeden vysokokapacitní li-ion 18650 akumulátor. Tělo svítilny, které bez baterií váží pouhých 87 gramů, je vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, odolonost povrchu dodává tvrdá anodizace typu III. Výrobce garantuje vodotěsnost do dvou metrů hloubky (standard IPX8) a nárazuvzdornost při pádu z výšky jednoho metru. Všechny parametry svítilny jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

PD35 je praktickým a vysoce výkonným univerzálem, který plně uspokojí jak nároky profesionálů, tak i všech těch, kteří chtějí mít pro nejrůznější účely kvalitní multifunkční svítilnu. Myslivci přivítají možnost jejího upevnění na dlouhou zbraň, členové ozbrojených složek a záchranáři určitě ocení taktický spínač na konci svítilny s funkcí okamžitého zapnutí a vypnutí. Díky velmi příznivému poměru výkon / cena se PD35 stává součástí výbavy provozovatelů outdoorových aktivit, jeskyňářů, turistů a cestovatelů. Multifunkčnost této svítilny umocňuje možnost jejího upevnění na řidítka kola (držák na kolo není součástí balení), svítilnu plně využijete také za dlouhých podzimních a zimních večerů na chalupě.

Svítilna Fenix PD35 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Její maloobchodní cena je stanovena na 1899,- Kč s DPH.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Running sneakersbalerínky

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme