Inzerujte

Ano, také si myslíme, že reklama už není, co bývala. Lidem se nechce věřit všemu, čemu ještě nedávno bez výhrad věřili. Jenže, co s tím?

Firmám, které se spolupodílejí na rozvoji českého trhu s kvalitními hodinářskými produkty, chceme nabídnout lepší přístup ke zviditelnění na internetu. A to prostřednictvím přístupu k největší česko-slovenské hodinářské komunitě i redakčnímu zpravodajství. Chronomag.cz je měsíčně čten více jak 50 000 čtenáři, kterým přináší nejenom redakční testy, přehledy novinek i jednohubkové obrazové představení nových modelů, ale také Fórum, komunitní prostor pro výměnu zkušeností a názorů. Ve Fóru je registrováno přes 15 000 uživatelů a více jak 10 000 uživatelů dostává každoměsíční souhrn novinek formou emailového zpravodaje. Zapomeňte na reklamu. Spolupracujme...

Vysvětlivky k tabulce:

Firemní zprávy - vámi dodané články uvedené na titulní stránce vpravo, jasně odlišené od redakčního obsahu.
Záruka - dva týdny na titulní stránce.
Redakční článek - článek na váš tematický tip, zpracování je záležitost redakce. Vhodné jako recenze hodinek, reportáž o značce či z továrny a veletrhu.
Kontakt u značky - v redakčních materiálech o vámi určené značce je odkaz na vaši společnost.
Představení novinek - novinky od vašich značek zpracujeme přednostně do pravidelného redakčního souhrnu zajímavých novinek.
Jednohubky - všechny nové modely vašich značek zahrneme do sekce Jednohubek, obrazového představení.
Odkaz Hodináři - odkaz na váš web v sekci Hodináři na každé stránce Chronomagu (vhodné pro SEO).
Email zpravodaj - odkazy na vaše Firemní zprávy i redakční materiály o vašich značkách v emailovém zpravodaji pro členy Fóra.
Reklamní bannery - doplnění image značky, formáty 125 x 125 bodů a 336 x 280 bodů.


Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme