Tiskové zprávy

Nabíjecí lucerna Fenix CL26R PRO

Multifunkční přenosná lucerna Fenix CL26R PRO je praktickou výbavou do stanu i na pracoviště

Praha, 1. 12. 2023 - Novinka Fenixu, lucerna CL26R PRO, zdokonaluje svoji předchůdkyni hlavně funkcí powerbanky. Dosahuje také lepšího světelného výkonu a výdrže. Může svítit i červeným světlem. Je vybavena vysokokapacitním akumulátorem, který lze dobíjet přes konektor USB-C. Nabízí tři různé směry svícení. Dá se kdekoli postavit, zavěsit či připevnit magnetem. Snese i déšť a běžné pády. Je to malý zázrak pro turisty, když nocují ve stanu či přístřešku daleko od elektrické sítě. Právě tak osvědčí své kvality na pracovním stole, v dílnách a různých provozech.

Nabíjecí vyhledávací svítilna Fenix LR60R

Královna vyhledávacích svítilen Fenix LR60R překlene světlem kilometrovou vzdálenost

Praha, 22. 11 2023 - Výkonnostní jednička Fenixu LR60R poskytuje neuvěřitelně silný světlený tok 21 000 lumenů a její dosvit dosahuje 1085 metrů. Dá se nabíjet a zároveň funguje jako powerbanka pro jiná elektronická zařízení. Její specialitou je stavový OLED displej a také senzor přiblížení, který předchází nežádoucím účinkům silného světla. Záchranáři, strážní i další profesionálové v ní získávají extrémně výkonnou svítilnu usnadňující pátrací akce či ostrahu rozsáhlých areálů.

Čelovka Fenix HL16

Lehká čelovka Fenix HL16 exceluje v barevné i nenápadné podobě

Praha, 6. 11. 2023 - Tato čelová svítilna kombinuje cenné parametry s dobrou cenovou dostupností. Na jedné straně je vybavena jak bílým, tak červeným světlem, signální funkcí SOS a zdokonaleným popruhem, na druhé straně funguje na běžně užívané mikrotužkové baterie a je k dostání za velmi příznivou cenu. Dá se použít při nočním běhu, táboření a dalších outdoorových aktivitách. Pro náš trh byla vyrobena i ve variantě s popruhem bez reflexních prvků, kterou mohou využít ozbrojené složky.

Lovecká svítilna Fenix HT32

Lovecká svítilna Fenix HT32 umožňuje barevnou signalizaci i střelbu za tmy

Praha, 23. 10. 2023 - Nová LED svítilna Fenix HT32 je konstruována pro lovecké i taktické použití. Dosahuje světelného výkonu 2500 lumenů, přičemž dosvítí na úctyhodných 640 metrů. Disponuje též zelenou a červenou diodou, které významně pomáhají při lovu zvěře, a zároveň je vybavena duálním koncovým spínačem, jenž značně usnadňuje ovládání v náročných terénních podmínkách. Díky palcovému průměru těla se může umístit na dlouhou zbraň, ale má také širší reflektor s úderným ráfkem na okraji. Když přičteme stroboskop s přímou aktivací a akumulátor s velkou výdrží, získáme univerzální svítilnu vhodnou k lovu i k akcím ozbrojených složek.

Nabíjecí čelovka Fenix HL32R-T

Lehká a praktická čelovka Fenix HL32R-T stvořená nejen pro běžce pamatuje i na detaily

Praha, 26. 8. 2023 - Tato novinka Fenixu, určená především pro sportovce, svítí dvěma reflektory, dálkovým a širokým. Může ozářit trasu až na vzdálenost 132 metrů nebo plynulým světelným kuželem umožnit orientaci v širším okolí. Přibalený Li-ion akumulátor se dá dobíjet přes USB-C konektor a lze ho také nouzově nahradit třemi mikrotužkovými AAA bateriemi. Popruh čelovky je trochu širší a je vylepšen systémem Sport Fit, umožňuje snazší a rychlejší utahování a nastavování délky. To obzvlášť uvítají běžci, ale také lyžaři, horolezci, turisté či rybáři.

Nabíjecí svítilna Fenix LR40R V2.0

Zdokonalená supersvítilna Fenix LR40R V2.0 přináší světlo i tam, kde lišky dávají dobrou noc

Praha, 8. 8. 2023 - Tato navýsost silná vyhledávací svítilna má nejen nadprůměrný výkon 15 000 lumenů a dosvit 900 metrů, ale také operativní přepínání mezi dálkovým a širokým světelným kuželem. Relativně rychle načerpá energii díky konektoru USB-C a rychlonabíjecím protokolům, přičemž sama může jako powerbanka dodávat energii další přenosné elektronice. Pro nouzové situace je vybavena stroboskopem a SOS blikáním. Jako většina fenixek je vodotěsná a nárazuvzdorná a i při svém enormním výkonu je rozměrově vhodná pro nošení na opasku. Proto může být prodlouženou rukou záchranářů, policistů, strážných, ale i lesníků, chatařů a vůbec všech, kteří jsou často odkázáni jen na příruční zdroj světla.

Nabíjecí čelovka Fenix HM61R Amber V2.0

Oblíbená čelovka Fenix HM61R Amber v nové podobě vyšla ještě více vstříc přáním našich zákazníků

Praha, 28. 7. 2023 - Nová, vyladěnější verze čelovky HM61R Amber V2.0 přichází opět ve speciální úpravě pro český a slovenský trh. Vůči své předchůdkyni zvýšila světelný výkon i dosvit. Nabízí specifické přednosti bílého světla s neutrálním odstínem i světla červeného. Opět disponuje magnetickým nabíjecím konektorem, ale její akumulátor se dá tentokrát nabíjet přes moderní konektor USB-C. Může se vyjmout z hlavového držáku a používat jako ruční svítilna s magnetickou koncovkou. Díky své vodotěsnosti a nárazuvzdornosti je cennou výbavou pro profesionály operující v obtížném terénu, pro náročné sportovce, jejích kvalit však mohou využít i pracovníci různých odvětví, turisté a domácí kutilové.

Nabíjecí EDC svítilna Fenix E03R V2.0

Minisvítilna Fenix E03R V2.0 o velikosti krabičky zápalek překvapuje navýšenými parametry

Praha 9. 6. 2023 - Nabíjecí baterka Fenix E03R V2.0 při svých miniaturních rozměrech ohromuje světelným výkonem 500 lumenů. Dosvit své předchůdkyně více než zdvojnásobila. V nové verzi významně prodloužila i výdrž a navíc disponuje signalizační funkcí Breathing light. Posvítí bílým a červeným světlem. Za svými robustnějšími sestrami z Fenixu nezaostává ani ve voděodolnosti, prachotěsnosti a nárazuvzdornosti. Dá se dobíjet přes konektor USB-C. Především se ale může nosit jako přívěsek na klíčích, a je tedy neustále po ruce.

Nabíjecí svítilna Fenix E35R

Nabíjecí svítilna Fenix E35R je zdařilou kombinací vysokého výkonu, kvality a ceny

Praha 23. 5. 2023 - Kapesní svítilna Fenix E35R navázala na třetí generaci úspěšného modelu Fenix E35 a ještě více zvýšila jeho světelný výkon a dosvit. Díky magnetické koncovce má i lepší praktické využití. Dá se navíc dobíjet, čímž posiluje kvality vysokokapacitního Li-ion akumulátoru 21700. Jinak tato novinka disponuje dalšími cennými vlastnostmi, které se u svítilen Fenixu staly standardem - je vybavena stroboskopem, je nárazuvzdorná, vodotěsná a prachotěsná. Má široké využití při práci, při sportu a outdoorových aktivitách.

Nabíjecí čelovka Fenix HM71R

Dvoureflektorová čelovka Fenix HM71R nezklame ani v jeskyních a v horském terénu

Praha 24. 4. 2023 - Jde vlastně o dvě svítilny na jednom popruhu. Nabíjecí čelovkou Fenix HM71R je možné svítit zaostřeně do dálky, nebo se díky široce rozloženému světlu orientovat v nejbližším okolí. Dálkový reflektor s moderní LED Luminus dokáže vyvinout výkon 2700 lumenů a dosvit 230 metrů. Široký reflektor zas vyzařuje světlo v neutrálním bílém odstínu, díky němuž vidíme barvy v přírodě věrněji a kontrastněji. Napájení zabezpečuje vysokokapacitní Li-ion akumulátor. Vodotěsnost čelovky je posílena ochrannými krytkami kolem reflektorů z nerezové oceli. Parametry této svítilny umožňují víc než běžné užití při práci a turistice, díky svému výkonu a spolehlivosti má velký význam pro speleology, horolezce i pro profesionály působící v terénu.

Stránky


Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme