Speciální pořádková jednotka bude používat čelovky Fenix HL21

Čelovka Fenix HL21 R3

Praha, 15. května 2012 – Čelovky Fenix HL21 dodala společnost ARIGA speciálním pořádkovým jednotkám, které si tuto kompaktní svítilnu vybraly pro malé rozměry, vysoký výkon a osvědčenou spolehlivost. Díky kompaktním rozměrům je Fenix HL21 neustále při ruce, svítilna vyžaduje jen minimální obsluhu a nabízí přitom výborný výkon.

LED čelovku Fenix HL21 v provedení R3 napájí jedna tužková baterie a svítilna při maximálním světelném toku 97 lumenů dle ANSI nabídne dosvit až 93 metrů. Přitom je možné použít celkem čtyř režimů výkonu a světelného SOS signálu v nouzových situacích. Váha bez tužkové baterie je jen 41 gramů. Svítilna je vodotěsná dle standardu IPX-8 (2 metry pod vodou po dobu 30 minut).

Čelová svítilna Fenix HL21Speciální policejní oddíl z moravskoslezského kraje bude svítilny používat při zásahových akcích, část z dodávky čelových svítilen Fenix HL21 je určena také pro vyjednávače. Jedním z požadavků policistů bylo použití jak dobíjecích NiMH článků, tak i jednorazových alkalických či lithiových, což čelovka bez problemů splňuje a navíc má na všechny uvedené druhy baterií stejný regulovaný světelný výkon.

Kromě zákazníků z řad pořádkových jednotek je ale svítilna Fenix HL21 dobrou volbou pro všechny, kdo chtějí „zářící a lehkou hlavu“ – je vhodná pro běžce, lyžaře i jen tak na procházku, když je vhodné mít obě ruce volné. I v takovém případě uživatel ocení bezproblémový provoz, kompaktní rozměry a také příznivou cenu za osvědčenou značku.

Svítilna je k dispozici u prodejců značky Fenix nebo v eshopu Kronium.cz za 799 Kč.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení šest let. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilnyariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

 

latest Nike releaseZapatillas Jordan AIR JORDAN 1 MID

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme