Vysoce výkonná LED oživila oblíbené svítilny

Svítilna Fenix LD12 S2

Praha, 1. říjen 2012 - Čtveřici oblíbených svítilen Fenix LD12, LD22, PD22 a PD32 oživila vysoce svítivá dioda Cree XP-G S2. Ta má oproti své předchůdkyni o šest procent vyšší výstupní světelný výkon a ten po ní samozřejmě zdědily i svítilny Fenix. A aby bylo dědictví na první pohled patrné, dostaly do svého názvu i přídomek S2 odlišující novou generaci LED.

Fenix LD12 S2 je drobnou svítilnou poháněnou jednou tužkovou (AA) baterií a nabízející až 120 lumenů světelného výkonu ve čtyřech stupních přepínatelných vyhrazeným tlačítkem na boku svítilny. Váha 54 gramů bez baterie a standardně dodávané pouzdro i klip na opasek z ní dělají ideální svítilnu pro běžné použití, kterou lze nosit vždy při sobě, a to za cenu 1499 Kč s DPH.

Fenix LD22 S2 je již větší a hmotnější, což je dáno napájením dvěma tužkovými bateriemi. Váha bez baterií vzrostla na 60 gramů a maximální světelný výkon na 200 lumenů, prodloužena byla také výdrž. Svítilna Fenix LD22 Premium S2Oproti Fenix LD12 S2 dosvítí tento model o více než 20 metrů dále, hodí se tak pro rutinní užití v terénu, kde nevadí o jeden článek vyšší hmotnost a naopak je výhodou vyšší dosvit i výdrž. Cena je 1599 Kč.

Fenix PD22 S2 je králem mezi malými svítilnami s vysokým světelným výkonem. Díky napájení primárním lithiovým článkem CR123A je její maximální světelný výstup až 200 lumenů, kužel světla dosvítí až do vzdálenosti 113 metrů, přesvítí tak modely LD12 i LD22, Svítilna Fenix PD22 Premium S2kterým je ovšem schopna konkurovat ve výdrži. S cenou 1499 Kč a váhou 44 gramů bez baterie je vhodná pro uživatele požadující maximální výkon v minimálních rozměrech svítilny, kteří netrvají na napájení standardní tužkovou baterií.

Fenix PD32 S2 je prodlouženou verzí modelu PD22 S2. O napájení se starají dva primární články CRC123A nebo jeden li-Ion akumulátor typu 18650. To svítilně umožní maximální světelný výkon až 330 lumenů s dosvitem až 152 metrů, Svítilna Fenix PD32 Premium S2to vše při váze 65 gramů bez baterií. Cena svítilny je 1799 Kč a je určena profesionálům, kteří potřebují maximální světelný výkon v plně mobilním provedení pro každodenní nošení.

Všechny svítilny Fenix jsou vybaveny taktickým spínačem na konci svítilny a přepínačem intenzity světelného výkonu u hlavy. Tělo svítilen je vyrobeno z anodizovaného hliníku, což svítilnám propůjčuje maximální odolnost proti nárazu doplněnou i odolností krycí čočky reflektoru proti poškrábání. Svítilny jsou testovány na vodotěsnost do dvou metrů tlaku vodního sloupce a nárazuvzdornost pro pády z jednoho metru. Ke svítilnám je k dispozici bohaté příslušenství, zahrnující nejrůznější způsoby uchycení na kolo, hlavu, přilbu, difuzéry, výstražné kužely či barevné filtry. S nejvhodnější kombinací svítilny a doplňkového příslušenství pro potřeby zákazníka rádi poradí specialisté výhradního distributora svítilen Fenix, společnosti ARIGA, s.r.o.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení šest let. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilnyariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Nike shoesメンズ 髪型 ツーブロック ショート【女子にモテる髪型】 , メンズファッションメディア Reus - ページ 2

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme