Nové svítilny Fenix E35 a E25 ocení především sportovci

Svítilna Fenix E35

Praha, 8. října 2012 – Společnost ARIGA uvádí na trh dvě zcela nové LED svítilny s vysokým světelným tokem patřící do rodiny kvalitních produktů značky Fenix. Jedná se o modely E35 a E25, které se vyznačují velmi dobrou ekonomickou dostupností v kombinaci s nadstandardním výkonem a pestrou škálou využití.

Fenix E35 R4

Ruční LED svítilna E35 patří mezi výkonné svítilny s kompaktními rozměry. Při svítivosti 225 lumenů nabízí výdrž necelé 3 hodiny svícení a její hladký hliníkový reflektor vytváří světelný kužel s dosvitem dosahující až 176 metrů. Jako zdroj energie využívá dvě 3V lithiové baterie typu CR123A nebo jednu nabíjecí li-ion baterii typu 18650. Fenix E35 nabízí celkem tři digitálně regulované režimy výkonu s maximální výdrží baterie téměř 6,5 dne nepřetržitého provozu v 5 lumenovém úsporném režimu. Délka svítilny je necelých 12 centimetrů a váha bez baterií dosahuje pouhých 58 gramů. Cena nového produktu je 999 korun s DPH.

Fenix E25 R4

Svítilna Fenix E25Model E25 byl navržen s ohledem na jednoduchost ovládání, širokou použitelnost a dostupnou cenu. Svítilna nabídne výkon až 187 lumenů při výdrži baterie 2,3 hodiny a dosvitu až 156 metrů. Jako zdroj energie slouží 2 tužkové baterie typu AA, ve svítilně je možné použít velmi hospodárné a zároveň ekologické nabíjecí NiMH baterie nebo baterie jednorázové. Svítilna E25 nabízí 3 režimy výkonu, maximální výdrž baterie je při nejnižším 27 lumenovém režimu více jak 2 noci nepřetržitého provozu. Váha svítilny bez baterií je 75 gramů a délka se pohybuje těsně pod hranicí 15 centimetrů, svítilnu lze pořídit za cenu 949 korun s DPH.

Oba dva nové modely E35 i E25 jsou automaticky chráněny proti špatnému vložení baterií, tzv. přepólování. Ruční svítilny disponují pohodlným ovládáním pomocí jednoho tlačítka umístěným na boku těla, které 0,5 sekundovým stiskem svítilnu zapne, popřípadě vypne a rychlým stiskem změní světelný režim. Modely E35 i E25 jsou vyrobeny z leteckého tvrzeného hliníku typu T6, který zvyšuje odolnost vůči nárazům, svítilny byly testovány na pády z výšky až jednoho metru.

Oba dva nové produkty značky Fenix jsou vhodné jak pro domácí, tak hlavně pro sportovní využití. Ke svítilnám je možné dokoupit širokou škálu vybavení, které ze svítilen vytváří všestranné nástroje. Například díky možnosti dokoupení popruhu na hlavu je možné svítilnu použít jako čelovku, kterou lze využít pro večerní nebo noční běhy, či pro stále oblíbenější turistickou hru geocaching. Mezi volitelné příslušenství patří také držák na kolo, který dokáže ze svítilny vytvořit velmi kvalitního pomocníka při jízdě za šera či v noci. Nové ruční svítilny i další vybavení jako difuzér, otočné pouzdro na opasek a již zmíněný držák na kolo či popruh je možné zakoupit u prodejců značky Fenix nebo v internetovém obchodě Kronium.cz.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení šest let. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilnyariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Sportswear Design30 Teddy Bear Coat Outfits to Brave the Cold in Style , Trnds

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme