Taktická svítilna Fenix TK15 Premium S2 nabídne ještě větší světelný tok

Svítilna Fenix TK15 Premuim S2

Praha, 25. září 2012 - Až čtyři sta lumenů světelného výkonu nabídne inovovaná taktická svítilna Fenix TK15 Premium S2. Vyššího výkonu bylo dosaženo použitím nejnovější LED Cree XP-G S2 a vylepšením tvaru reflektoru. Velmi solidní a voděodolné provedení spolu s nízkou hmotností předurčuje tuto taktickou svítilnu pro drsné venkovní podmínky, pro profesionály, ozbrojené složky, ale i pro myslivost a lov.

Maximální dosvit svítilny je díky světelném toku 400 lumenů až 252 metrů. Svítilna je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Fenix TK15 S2 disponuje celkem pěti režimy osvětlení, přepínanými vyhrazeným tlačítkem na boku svítily. Výdrž na nejnižší stupeň výkonu je až 171 hodin, na nejvyšší světelný výkon zvládne svítilna svítit celkem 2 hodiny, ovšem po třiceti minutách se přepne do nižšího výkonnostního stupně, což zajišťuje ochranu svítilny proti přehřátí. Je možno použít i zábleskový režim s proměnlivou frekvencí (stroboskop), jenž může sloužit například k odstrašení útočníka.

Svítilna Fenix TK15 S2Svítilnu napájí dvě lithiové baterie typu CR123A (3V) nebo jeden nabíjecí vysokokapacitní li-ion akumulátor typu 18650. Rozměry svítilny jsou 14,5 cm (délka) x 3,4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla), váha bez baterií je 125 gramů. To, spolu s chytrým provedením kovového klipu na opasek či se standardně dodávaným pouzdrem na opasek umožní každodenní nošení svítilny lidem, kteří potřebují vysoký světelný výkon v kompaktním provedení. Zvláštní úprava těla svítilny podtrhuje její odolnost, svítilna je standardně testována na pád z výšky jednoho metru a voděodolnost do dvou metrů tlaku vodního sloupce. Svou masivností je schopna snášet dlouhodobě nepříznivé podmínky a nešetrné zacházení.

Ke svítilně je dostupné bohaté příslušenství jako barevné filtry, difuzéry, dopravní signalizační kužely, zbraňové vzdálené spínače a samozřejmě i montáže na zbraně. Distributor poskytuje poradenství při výběru nejvhodnějšího příslušenství pro konkrétní potřeby a aplikace zákazníka. Standardně jsou se svítilnou dodávány základní náhradní díly na části podléhající opotřebení, jako je o-kroužek a gumová krytka taktického spínače.

Cena svítilny je 1999 Kč s DPH a dostupná je ihned na e-shopu Kronium.cz autorizovaného distributora ARIGA, s.r.o. i v maloobchodním prodeji.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení šest let. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilnyariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Sportswear free shippingAir Jordan 1 Retro High OG Wmns "Panda" CD0461-007 Women/Men Super Deals, Price: $98.03 - Air Jordan Shoes

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme