Taktická svítilna Fenix TK15 míří s vojenským útvarem na zahraniční misi

Svítilna Fenix TK15 Premium R5

Praha, 25. července  2012 - Ve výběrovém řízení vojenského útvaru č. 4428 Hranice na dodávku taktických svítilen, zvítězila nabídka vysoce výkonných LED svítilen Fenix TK15 R5. Svítilny mají provázet vojáky útvaru na zahraniční misi, kam mechanizovaný útvar vyrazí počátkem příštího roku. Spolu se svítilnou jsou součástí dodávky červené filtry pro signalizaci a také otočná pouzdra, která umožní nejenom pohodlné nošení svítilny, ale také její použití přímo na opasku.

Taktická svítilna Fenix TK15 vybavená prémiovou LED Cree XP-G R5 je svítilnou určenou pro vysokou zátěž a náročné výkonnostní požadavky. Extrémní světelný tok až 337 lumenů umožňuje dosvit širším kuželem světla až do vzdálenosti 215 metrů po dobu necelých 2 hodin nebo až 142 hodin v nejnižším z pěti režimů světelného výkonu. Intenzita osvětlení se pohodlně přepíná vyhrazeným spínačem na boku svítilny, spínání svítilny obstarává taktický spínač na konci svítilny.

Otočné pouzdro FenixTělo z tvrzeného anodizovaného hliníku a jeho speciální profil dodává svítilně značnou odolnost i při zachování nízké hmotnosti. Tato konstrukce spolu s voděodolností předurčuje Fenix TK15 k nasazení všude tam, kde není o nešetrné zacházení nouze a přitom je požadován spolehlivý zdroj světla o vysokém výkonu. V případě potřeby je možno svítilnu použít i v kombinaci se zbraní, jako volitelné příslušenství je k dispozici vzdálený tlakový spínač.

Červený filtr pro svítilny TKModel TK15 používá dvě 3V lithiové baterie typu CR123A nebo jeden chráněný 3.7V lithium-iontový akumulátor typu 18650. Svítilna má navíc ochranu elektroniky proti nechtěnému přepólování při vložení baterií obráceně. Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužky a krytka vypínače.

Rozměry svítilny jsou 14,5 cm (délka) x 3,4 cm (průměr hlavy) x 2,5 cm (průměr těla), váha 152 gramů bez baterií, doporučená maloobchodní cena svítilny je 1999 Kč s DPH.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. ( www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz, společnost působí v oboru LED osvětlení šest let.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny a tudíž narozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email:svitilnyariga.cz
web: http://www.svitilny-fenix.cz
twitter: http://www.twitter.com/kronium
facebook: http://www.facebook.com/svitilny.fenix

 

jordan Sneakers2021 adidas Yeezy Release Dates Updated

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme