Čelovka Fenix HL30 je ideálním společníkem pro pobyt v přírodě

Čelovka Fenix HL30

Praha, 28. června 2012 - Společnost ARIGA uvádí na trh novou kompaktní LED čelovku Fenix HL30 na dvě tužkové baterie nabízející nejenom 200 lumenů světelného výkonu, ale i červené světlo pro signalizaci nebo přisvícení ve chvíli, kdy se bílé světlo nehodí.

Model HL30 představuje čelovku, která úspěšně integruje reflektor i pouzdro na baterie do jednoho kompaktního celku, aniž by to bylo na závadu použitelnosti a stabilitě svítilny i při extrémním používání. Kompaktnost zde není samoúčelná, díky ní je svítilna odolnější, méně náchylná k poškození jak mechanickému, tak proniknutí vody a prachu. Nárazuvzdornost je zajištěna do pádu z výšky jednoho metru, voděodolná je proti silnému ostřikování ze všech stran dle normy IPX-6. Tělo svítilny je vyrobeno z kombinace odolného plastu a tvrzeného hliníku. Svítivost v turbo režimu je 200 lumenů, po pěti minutách je tento režim ochranou proti přehřívání přepnut do běžného režimu 100 lumenů, na které svítilna vydrží svítit 4,5 hodiny. V nejnižším režimu 4 lumeny naopak čelovka dokáže svítit téměř 6 dní bez přerušení. Světelným zdrojem je u této svítilny výkonná LED Cree XP-G R5. Celkem čtyři světelné režimy umožňují dostatečně flexibilně volit mezi výkonem a výdrží. Speciální kolimátor vytváří široký světelný kužel s dosvitem až 40 metrů, Fenix HL30 tak výborně poslouží jako běžecká čelovka nebo na kempování či turistiku.

Svítilna Fenix HL30Zvláštností modelu Fenix HL30 je pětimilimetrová červená dioda od renomované společnosti Nichia. Ta může být použita jako signalizační světlo nebo v případě, kdy by jasné světlo bílé LED oslňovalo. Červenou diodu využijí například astronomové či noční fotografové. Váha HL30 je přitom bez baterií (používají se dvě tužkové AA baterie) skvělých 87 gramů.

Čelovou svítilnu Fenix HL30 můžete zakoupit u prodejců značky Fenix nebo v internetovém obchodě Kronium.cz. Doporučená cena je 1099,- Kč s DPH.


Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení šest let. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email:svitilnyariga.cz
web: http://www.svitilny-fenix.cz
twitter: http://www.twitter.com/kronium
facebook: http://www.facebook.com/svitilny.fenix

best Running shoes brandAir Jordan

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme