Fenix UC40 - nabíjecí svítilny s USB rozhraním si Vás podmaní

Svítilna Fenix UC40 Ultimate Edition

Praha, 25. března 2014 ‒ Zajímavou inovací mezi nabíjecími svítilnami je nová Fenix UC40 Ultimate Edition s ohromujícím světelným tokem až 960 lumenů. K jejímu dobíjení totiž slouží standardní micro-USB konektor, kterým jsou dnes vybavovány mobilní telefony i jiná digitální zařízení. Svítilnu můžete nabíjet na cestách i v kanceláři ze svého počítače a využít širokou paletu běžně prodávaných doplňků s USB rozhraním včetně solárních nabíječek.

Nabíjecí svítilna Fenix UC40 je k dispozici ve dvou verzích, Basic a Ultimate Edition. Ty se mezi sebou liší kapacitou interního akumulátoru (2600 versus 3400 mAh) a světelným výkonem. Zatímco verze Basic osazená LED Cree XP-G2 nabízí maximální dosvit 155 metrů při světelném výkonu 420 lumenů, Ultimate Edition s LED Cree XM-L2 má více jak dvojnásobný světelný tok 960 lumenů a dosvit přes 200 metrů.

Obě verze nabízí celkem pět světelných funkcí, včetně stroboskopického blikání pro použití v nouzových situacích. Doba provozu v nejnižším režimu činí 130 hodin u modelu Basic a 150 hodin u verze Ultimate Edition.

Svítilna Fenix UC40 BasicHlavním tahákem svítilen je kromě excelentního světelného výkonu právě nabíjení přes micro-USB. Nabíjení zcela vybitého akumulátoru trvá pět až osm hodin, průběh nabíjení signalizují indikační diody na koncovce svítilny. Ty rovněž červeně blikají v případě, že je akumulátor již vybitý. V případě nouze lze svítilnu napájet i ze dvou jednorázových CR123A baterií, nebo jednoho li-ion akumulátoru typu 18650. Tyto baterie však nelze ve svítilně nabíjet.

UC40 v sobě spojuje všechny přednosti svítilen Fenix: jednoduché ovládání jedním tlačítkem, odolnou konstrukci i vysoký světelný výkon při kompaktních rozměrech. Navíc díky možnosti jednoduchého a bezúdržbového nabíjení, je vhodná tam, kde je potřeba minimalizovat provozní náklady při co nejnižších nárocích na obsluhu.

V balení nalezneme svítilnu s akumulátorem a nabíjecím kabelem. Dále je lze dovybavit širokou škálou příslušenství od držáků na kolo, pouzder na opasek, přes náhradní akumulátory, až po barevné filtry a difuzéry. Svítilny řady UC je možné použít při turistice, každodenním nošení nebo jako výkonné pracovní světlo.

Svítilny Fenix UC40 jsou dostupné v internetovém obchodě Kronium.cz a u dalších prodejců značky Fenix. Zatímco verze Ultimate Edition vyjde na 2399 Kč včetně DPH, základní verze Basic stojí 1799 Kč včetně DPH.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Best Nike Sneakers【国内 12/17 発売】ナイキ エア マックス 95 OG "ネオン/イエローグラデーション" (NIKE AIR MAX 95 OG "NEON/YELLOW GRADATION") [CT1689-001] , スニーカー発売日 抽選情報 ニュースを掲載!ナイキ ジョーダン ダンク シュプリーム SUPREME 等のファッション情報を配信!

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme