Novinka TK22 U2 rozšířila řadu taktických svítilen Fenix

Svítilna Fenix TK22 U2

Praha, 20. listopadu 2012 – Začátkem listopadu představila firma ARIGA nejnovější model taktické LED svítilny Fenix TK22. Novinka navazující na velmi úspěšný model TK21 nabídne vše, co se od taktické svítilny očekává – vysoký výkon a dosvit, odolné provedení, vodotěsnost a širokou škálu příslušenství pro použití v akci.

Špičková taktická svítilna Fenix TK22 je osazena prémiovou LED Cree XM-L U2, díky které disponuje světelným tokem až 650 lumenů (dle normy ANSI/NEMA FL 1-2009). Novinkou je vylepšený lehce texturovaný reflektor pro perfektní světelný kužel s dosvitem až 235 metrů. Stejně jako její předchůdce je svítilna předurčená k použití na zbrani, má zvýšenou odolnost proti opakovaným zpětným rázům a je vhodná především pro profesionální uživatele. Využití najde v armádě, u policie, bezpečnostních agentur, své příznivce nalezne i u outdoor fanoušků a myslivců.

Svítilna Fenix TK22 U2Design svítilny se oproti předchozímu modelu změnil poměrně výrazně. Na první pohled upoutá nerezový úderný ráfek po obvodu reflektoru, který působí na jinak černém těle svítilny osvěžujícím dojmem, dále je svítilna vybavena již v základu odstranitelnou sponou pro nošení na opasku či kapse, nebo taktickým kroužkem pro uchopení svítilny „doutníkovou technikou“, který lze rovněž ze svítilny odšroubovat. Taktický spínač na konci svítilny s funkcí namáčknutí zajistí nehlučné zapnutí svítilny a zachování momentu překvapení.

Napájení svítilny je zajištěno jedním lithium-iontovým akumulátorem typu 18650, popřípadě dvěma lithiovými články CR123A, jak bývá u podobných svítilen zvykem. Elektronická regulace zajišťuje konstantní světelný výkon i při postupném vybíjení baterií. Využít lze celkem čtyři digitálně regulované režimy v intenzitách 650, 250, 75, 7 lumenů a stroboskopické záblesky. Na nejnižší výkon vydrží svítilna s li-ion akumulátorem 18650 o kapacitě 2600 mAh svítit až 168 hodin, naopak na nejsilnější režim 1,5 hodiny.

Rozměry svítilny zůstaly téměř beze změny - 14,7 cm (délka) x 4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla). Velikost svítilny při váze 157 gramů (bez baterií) umožňuje svítilnu používat na dlouhé zbrani či nosit se zbraní v ruce. Palcový průměr těla je kompatibilní s většinou montážních sad na zbraň. Široká škála příslušenství jako jsou např. barevné filtry nebo vzdálený taktický kabelový spínač dělají ze svítilny univerzálního pomocníka.

Maloobchodní cena svítilny je 2299,- Kč a lze ji zakoupit na internetovém obchodě Kronium.cz nebo u dalších prodejců svítilen Fenix.


Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení šest let. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilnyariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

url clone『アディダス』に分類された記事一覧

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme