Nová svítilna Fenix PD35 doslova oslní

Svítilna Fenix PD35

Praha, 2.9.2013 ‒ Fenix přichází s novou taktickou svítilnou z populární edice PD. Díky použití nejmodernější LED disponuje novinka extrémním výkonem 850 lumenů. Při zachování kompaktní velikosti, obvyklé u svítilen této řady, tak předčí konkurenční modely ve své kategorii.

Zdrojem světla u této vysoce výkonné kapesní svítilny je špičková LED Cree XM-L2 U2 a kromě vysokého výkonu se pyšní hladkým parabolickým reflektorem s maximálním dosvitem přes 185 metrů. Rozměrově se řadí mezi menší svítilny a proto jsou její světelné parametry skutečně unikátní.

Svítilna disponuje celkem šesti režimy svícení. Její nejsilnější režim – BURST mode – dosahuje světelného toku 850 lumenů, naopak na nejnižší režim 10 lumenů je schopna svítit až 140 hodin v kuse. Je též vybavena zábleskovým režimem sloužícím k upoutání pozornosti v případě krizové situace.

PD35 je vybavena konstantní digitální regulací, díky čemuž je schopna udržet stálý světelný tok i při postupném vybíjení baterie. K jejímu napájení lze použít jeden li-ion akumulátor 18650 nebo dvě lithiové CR123 baterie. Při použití čerstvých CR123A baterií může dosáhnou maximální výkon až 900 lumenů.

PD35 je vyrobena z tvrzeného leteckého hliníku T6. Její povrch je ošetřen anodizací typu III a je odolný proti poškrábání. Je též nárazuvzdorná a vodotěsná do hloubky 2 metry pod vodou. Bez baterií váží svítilna pouhých 87 gramů.

Její konstrukce braní odkutálení po šikmé ploše. Díky výraznému rýhování neprokluzuje a zajišťuje tak lepší stabilitu v ruce. Je vybavena odnímatelnou sponou s titanovou povrchovou úpravou.

PD35 je malá, odolná a především výkonná. Díky kompaktním rozměrům – délce 13,9 cm a průměru 2,54 cm – nalezne uplatnění nejen v běžném každodenním použití, ale i při náročnějších outdoorových aktivitách jako jsou cyklistika nebo turistika nebo při profesionálním nasazení například u pořádkových sil. Ke svítilně lze dokoupit řadu příslušenství, např. kabelový spínač, difuzéry, držáky na kolo či přilbu nebo montáže na zbraň, což spektrum použití dále rozšiřuje.

Doporučená cena této svítilny je 1899 Kč včetně DPH a lze zakoupit v síti autorizovaných prodejců a na internetovém obchodě Kronium.cz. Školený personál rovněž pomůže s výběrem svítilny a vhodného příslušenství.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení sedm let. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilnyariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Nike air jordan Sneakersadidas

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme