Fenix PD22 UE přichází s unikátním spojením malých rozměrů a špičkového výkonu.

Kapesní svítilna Fenix PD22 UE

Praha, 22. prosince 2014 - Vysoce výkonná kapesní svítilna Fenix PD22 Ultimate Edition nabízí světelný tok až 510 lumenů a dosvit až 130 metrů. Pokud hledáte malou svítilnu do kapsy pro každodenní nošení, je PD22 UE tou správnou volbou.

Fenix PD22 Ultimate Edition je osazena skutečnou špičkou na poli LED, diodou XP-L americké firmy Cree se světelnou účinností až 200 lumenů/watt. Na trh přichází vysoce výkonná svítilna o nízké váze, délce pouhých 9 centimetrů, se zapínáním taktickým spínačem na jejím konci a jednoduchým přepínáním režimů bočním tlačítkem u reflektoru.

Kapesní svítilna na jednu CR123A baterii nebo dobíjecí akumulátor RCR123A nabízí uživatelům volbu ze čtyř základních světelných režimů. Maximální výkon 510 lumenů při použití zmiňovaného dobíjecího akumulátoru poslouží po dobu třičtvrtěhodiny, nejekonomičtější režim operuje se 6 lumeny a spolehnout se můžete na výdrž až 100 hodin. Svítilna disponuje také dvěma zábleskovými režimy, stroboskopickým a SOS, vhodnými pro výjimečné a nouzové situace. Fenix PD22 UE je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při pozvolném vybíjení baterií.

Kapesní svítilna Fenix PDD22 UEOdolné tělo z leteckého duralu, garantovaná vodotěsnost až do dvoumetrové hloubky a nárazuvzdornost této svítilně přisuzují možnost užití v terénu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Svítilna je designovaná s výrazným protiskluzovým vroubkováním povrchu pro lepší držení, toto provedení také zabraňuje kutálení svítilny po nerovné ploše. Ocelový klips potom umožní pohotovostní nošení svítilny na výstroji či opasku. Volitelné příslušenství ke svítilně zdůrazňuje možnosti jejího univerzálního užití. Cyklisté si ke svítilně můžou pořídit držák svítilny na kolo a držák na cyklistickou přilbu, běžci a outdooroví nadšenci jí můžou díky popruhu používat jako čelovku, profesionálové z bezpečnostních složek využijí možnost dokoupení červeného filtru a signálního kužele. Díky malé velikosti a hmotnosti ji vždy můžete mít při sobě na cestách, stejně tak jí oceníte doma coby pohotovostní světelný zdroj.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Svítilna PD22 UE je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 1 699 Kč včetně DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Asics footwearWomen Air Jordan 1 Mid "Crimson Tint" 852542-801 Pink White Online, Price: $88.58 - Air Jordan Shoes

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme