Vydejte se za nočním dobrodružstvím s novou čelovkou Fenix HL25

Fenix HL25

Praha, 10. 12. 2014 - Nová čelovka Fenix HL25 byla vyvinuta pro použití v drsných venkovních podmínkách. Vodotěsné a nárazuvzdorné tělo v sobě skrývá vysoce efektivní LED Cree XP-G2 R5 s dosvitem až 68 metrů a maximálním světelným tokem 280 lumenů.

Ať už se vydáváte za snížené viditelnosti ven za sportem, turistikou, nebo kvůli pracovním povinnostem, bez kvalitní čelovky s více než solidním dosvitem a velmi dobrým světelným výkonem se neobejdete. Oblast LED technologií prošla v posledních letech natolik rychlým vývojem, že špičkové parametry dnes poskytují i malé a lehké čelovky. Skvělou volbou pro vaše dobrodružství po setmění je nový model HL25 renomované značky Fenix. Výkonná LED americké firmy Cree, napájená trojicí mikrotužkových AAA baterií, poskytuje světelný tok až 280 lumenů. K napájení lze využít jak alkalických baterií, tak dobíjecích Ni-MH akumulátorů.

Uživatel může volit ze čtyř intenzit svitu, od nejekonomičtějšího se 4 lumeny, kdy svítilna poslouží nepřetržitě po dobu téměř šesti dnů, až po zmiňovaný nejsilnější krátkodobý BURST režim. Tvrzená ultra čistá skleněná čočka na čele svítilny je opatřena antireflexním povrchem. Odolné tělo z hliníkové slitiny je opatřeno tvrdou anodizací typu III, která zmenšuje riziko poškrabání povrchu. Nemusíte se také obávat situací, kdy vám svítilna náhodou vypadne z kapsy: výrobce garantuje nárazuvzdornost při náhodných pádech, stejně jako se můžete spolehnout na vodotěsnost při ponoření až do dvoumetrové hloubky po dobu 30 minut (klasifikace IPX8).

Při pohybu v terénu oceníte její nízkou váhu, bez baterií váží pouhých 90 gramů. Nejnižší provozní hmotnosti dosáhnete při použití lithiových mikrotužkových AAA baterií L92 od firmy Energizer. Všechny parametry svítilny, světelný tok, doba provozu, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost, jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Čelovka HL25 zaujme outdoorové sportovce a turisty, ale stejně tak se uplatní například na helmách pracovníků na stavbách, při nočním rybolovu nebo při speleologických výpravách.

Čelovka Fenix HL25 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Její maloobchodní cena je stanovena na 1259,- Kč s DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.

Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

 

 

Sports Shoes【正規品】最新のナイキ メンズ レディース スニーカー通販

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme