Klíčenková svítilna Fenix UC01 oslní praktičností a USB nabíjením

Klíčenková svítilna Fenix UC01

Praha, 26. května 2016 – Miniaturní svítilna Fenix UC01 zaujme při svých rozměrech velmi solidním světelným výkonem 45 lumenů a možností nabíjení prostřednictvím vestavěného micro-USB konektoru. Je to ideální světelný pomocník, kterého můžete mít za každé situace s sebou. 
 
Praktická baterka zanedbatelných rozměrů nabídne srovnatelný světelný tok, který dříve poskytovaly běžně rozšířené rozměrné a těžké žárovkové ruční svítilny na tři velké monočlánky - „buřty.“ Plně dostačující pro běžné každodenní použití je také sedmimetrový dosvit, který poskytuje použitá značková LED Nichia s životností 50000 hodin svícení. Úhel rozptylu světelného kužele je příjemně široký pro osvětlení prostoru kolem vás.

Svítilna disponuje třemi režimy výkonu, které umožňují volbu mezi maximálním tokem lumenů a dlouhou výdrží. Pro jejich ovládání slouží jediné tlačítko z nerezového kovu ergonomicky umístěné na horní straně svítilny. Interní lithium-polymerový akumulátor poskytne vysoký režim s 45 lumeny po dobu 1,3 hodiny. Plně postačuje pro osvětlení místnosti, stanu nebo bezprostředního okolí při pohybu venku. Střední režim s 20 lumeny vydrží nepřetržitě svítit po dobu 3 hodin a využijete jej pro čtení, nebo například pro zdolání schodů v chodbě při výpadku elektřiny. Nejnižší režim s 1 lumenem uvítáte třeba při odemykání vchodových dveří na ztemnělé ulici. Stav baterie je indikován diodou, včas jste tedy upozorněni na nutnost jejího dobití.

Ani u svého nejmenšího nabízeného modelu výrobce nezanedbal nic ze svého pověstného důrazu na kvalitní dílenské zpracování a použité materiály. Garantována je nárazuvzdornost a voděodolnost dle standardu IPX6. Tento stupeň krytí znamená odolnost proti tlakové vodě ze všech stran, například intenzivnímu dešti nebo i vlnobití. Díky tomu je svítilna vhodná pro veškeré outdoorové použití, svou službu splní na turistických cestách, při táboření, ale třeba také jako pohotovostní svítilna v autě. Připevněná a rozsvícená na školní brašně či batohu může také významně přispět k bezpečí dětí při chůzi na kraji vozovky. Pokud chcete překvapit své blízké malým praktickým dárkem, tato miniaturní výkonná svítilna by neměla ujít vaší pozornosti. Vybrat si přitom můžete ze dvou barevných variant svítilny, fialová osloví především ženy, genderově neutrální je potom její modrošedé provedení.

Všechny parametry svítilny - světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost - jsou měřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009

Svítilna Fenix UC01 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 349 Kč včetně DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

latest Nike Sneakers困ったらここ!実家暮らしカップルの定番デートスポット5選

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme