Do služby se hlásí výkonná nabíjecí svítilna Fenix UC35

Fenix UC35

Praha, 15. března 2015 – Taktická kompaktní svítilna Fenix UC35 zaujme špičkovými parametry a možností dobíjení prostřednictvím USB kabelu. Světelný výkon až 960 lumenů a dosvit až 200 metrů jí předurčují k použití mezi profesionály v oblasti bezpečnostních složek. Popularitu ale určitě získá také u příznivců outdoorových aktivit.

Nabíjecí, vodotěsná a nárazuvzdorná svítilna je osazena diodou Cree XM-L2 U2, nabízí šest režimů svícení, které umožní volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží až 150 hodin. Dodávána je s li-ion akumulátorem 18650 o kapacitě 3200mAh, který je možno nabíjet přes vestavěný micro-USB konektor přímo ve svítilně, alternativně lze k napájení použít i dvě jednorázové CR123A baterie.

Nejvýkonnější BURST režim je časově omezen na dobu 5 minut, poté elektronika svítilnu přepne do druhého nejsilnějšího režimu o 480 lumenech, který vám poslouží nepřetržitě až dvě a tři čtvrtě hodiny. Světelně úspornější režimy přináší úměrně dlouhou dobu svícení. Režim se 180 lumeny zaručí téměř devět a půl hodiny svícení, 50 lumenů garantuje 38 hodin svitu a nejúspornější mód se 14 lumeny disponuje výdrží po dobu více než šesti dnů. Profesionálové ve službě ocení také odstrašující stroboskopický režim s proměnnou frekvencí.

Taktická svítilna UC35 samozřejmě zachovává také další přednosti výrobků značky Fenix, tj. použití kvalitních materiálů a precizní dílenské zpracování. Tělo svítilny je vyrobeno z leteckého duralu, jehož povrch prošel tvrdou anodizací typu III. Ta omezuje povrchové poškrabání svítilny. Výrazné rýhování povrchu umožňuje lepší držení a tvarování těla zároveň zabraňuje otáčení svítilny na nerovné ploše. Kompaktní svítilna je vodotěsná dle standardu IPX-8 do dvoumetrové hloubky a nárazuvzdorná. Při svém nadstandardním výkonu váží pouhých 145 gramů a na délku měří jen 15 centimetrů, což rozšiřuje možnosti jejího použití.

Tato svítilna nachází uplatnění mezi profesionály z řad ozbrojených složek a záchranářů, mezi myslivci nebo členy bezpečnostních agentur a ostrah objektů. Policistům se v příslušenství nabízí možnost dokoupení červeného dopravního kužele, myslivci ocení nabídku barevných filtrů. Profesionální možnosti využití svítilny zdůrazňuje taktický spínač a možnost upevnění na dlouhou zbraň tam, kde to legislativa umožňuje. Při upevnění na zbraň využijete možnost jejího ovládání pomocí doplňkového kabelového spínače.

Díky svým parametrům se ale se ctí zhostí také těch nejnáročnějších outdoorových výprav. Použití může vzhledem k možnosti dokoupení držáků na kolo či držáku na cyklistickou přilbu najít také jako výkonná cyklosvítilna.

Taktická nabíjecí svítilna Fenix UC35 se dobíjí pomocí přiloženého USB kabelu ze standardního USB portu, dokoupit k ní lze také USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta. Všechny parametry svítilny jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1.

Svítilna Fenix UC35 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Její maloobchodní cena je stanovena na 2 599 Kč (cena včetně akumulátoru).

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

best shoesnike fashion

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme