Do lesa i do boje: taktická svítilna Fenix PD32 vás jistí v každé situaci

Kompaktní svítilna Fenix PD32

Praha, 10. února 2016 – Kompaktní svítilna Fenix PD32 je určena především pro bezpečnostní složky a do náročných podmínek, kde je požadována mobilita spolu s vysokým výkonem.  Oproti předchozím generacím této svítilny disponuje díky nové diodě Cree XP-L HI výkonem 900 lumenů a dosvitem 240 metrů.

Minulé generace této svítilny si oblíbili příslušníci státní i městské policie, do své výbavy je zařadil například i letecký personál vojenského letiště Kbely. Úspěch u profesionálů nebyl náhodný: výrobce vsadil na kvalitní a odolné provedení, vysoký výkon i snadné ovládání, policistům přišla vhod možnost svítilnu rozšířit o červený dopravní kužel.

Služební svítilna Fenix PD32 XP-L přináší oproti sve predchozi generaci trojnásobný
světelný tok. Nadstandardního dosvitu (vzhledem k velikosti svítilny) bylo dosaženo použitím špičkové LED Cree XP-L HI (High Intensity), která vytváří kužel velmi dobře zaostřený do dálky. Fenix PD32 XP-L disponuje sedmi různými režimy svícení, které umožní volit mezi vysokým výkonem, dlouhou výdrží až 260 hodin a zábleskovými režimy pro upoutání pozornosti, dezorientaci útočníka a krizové situace.

Fenix PD32 zaujme nejen výkonem, ale také kompaktní velikostí a nízkou vahou – na délku měří pouhých 13 centimetrů a váží 125 gramů včetně akumulátoru. Tělo svítilny je vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku typu T6 s anodizovaným povrchem pro větší odolnost. Pro zvýšení uživatelského komfortu je povrch výrazně rýhován, provedení zabraňuje otáčení svítilny na nerovné ploše. Armádním požadavkům vyhovující svítilna je nárazuvzdorná a dle standardu IPX-8 také vodotěsná až do dvoumetrové hloubky. Pro napájení lze použít jednu nabíjecí li-ion baterii typu 18650 nebo dvě jednorázové lithiové baterie typu CR123A. Jas je digitálně regulovaný, čímž nedochází k jeho postupnému snižování vybíjením baterie.

Kromě již vyzdvihovanému použití vojáky a dalšími bezpečnostními složkami je tato malá výkonná svítilna vhodná pro veškeré outdoorové použití a v neposlední řadě také lovce. Ti ocení především velmi daleký dosvit a možnost upevnění svítilny pomocí montáže na dlouhou zbraň, tam kde to legislativa umožňuje. Oproti předchozí generaci lze svítilnu nově použít s příslušným vzdáleným tlakovým spínačem. Záchranáři najdou díky skvělým parametrům pro tuto svítilnu využití při pátracích a vyhledávacích akcích. Univerzální využití této svítilny podtrhuje možnost jejího upevnění na kolo nebo helmu pomocí montáže. Díky doplňkovému difuzéru z odolného plastu můžete svítilnu během kempování, nebo při práci proměnit ve výkonnou lucernu.

Všechny parametry svítilny - světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost - jsou měřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009

Svítilna Fenix PD32 je dostupná v internetovém obchodě  www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 1 799 Kč včetně DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

bridgemedia脱・普通のチェスターコートコーデ!量産型にならない6つのメンズ着こなし方法とは? , メンズファッションメディア

Prodáváme

Vydáváme

Podporujeme